Eğitimin en yeni ve teknolojik hali Educashow’da

tarihinde yayınlandı Medya

Türkiye’nin en prestijli “eğitim” platformu olan Educashow, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlendi. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, 3 Nisan’a kadar devam edecek.

Dört gün sürecek olan Educashow’un bugünkü programı ise oldukça yoğundu. Educashow,Türkiye’nin ilk “Eğitim Yatırımcıları Zirvesi”ne ev sahipliği yaptı.

Eğitim Yatırımcıları Zirvesi, sınırlı katılım ve kapalı oturumlar şeklinde gerçekleşti. Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili müdürlüklerin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden özel okul sahipleri ve eğitim yatırımcılarının katıldığı ve ana teması “Özel Okulculuğun Geleceği” olan Zirve’nin alt başlıkları ise şunlardı: “Yerelde ve Globalde Özel Okul Markalarını Oluşturma”, “Özel Okulculukta Büyüme Stratejileri: Yatırım Alma, Birleşme ve Satın Alma”, “Özel Okul Sektöründe Gayrimenkul Yatırımcıları ve Okul İşletmeleri İçin Yeni Fırsatlar”.

Eğitim Yatırımcıları Zirvesi’nde Bil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Mektebim Okulları Kurucusu ve Eğitim Gelişimcisi Ümit Kalko, Riva Eğitim Danışmanlık Özel Okul Yatırım ve İşletme Danışmanı Yasin Sarı da birer sunum gerçekleştirdi.

Bil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Aydın konuşmasında; Özel okulların; toplam kalite anlayışında, insan kaynağı yetiştirme süreçlerindeki hizmet içi eğitim çalışmalarında, gerekli donanım ve tefrişte, eğitim materyalleri zenginliğinde, alt yapı ve üst yapı çalışmalarında, teknolojinin eğitime entegrasyonu ve ileri eğitim modelleri uygulanmasında öncülük etmiş ve etmeye de devam etmesi, yetişmiş insan gücünü kaliteli eğitim süreçleri ile donatmaya devam edeceği yapılan çalışmalardan da görülmektedir” dedi.

Dört gün süre olan Educashow’un özel salonlarında özel gündemli oturumlar düzenlenirken, fuar  alanında ise yüzlerce yeni ürünün lansmanı gerçekleştiriliyor.

     


The newest and technological version of education is at EDUCASHOW!

Turkey’s most prestigious education platform Educashow was organized at Istanbul Lutfi Kirdar Convention and Exhibition Center. 9th Educashow School Equipment and Technologies Exhibition will continue until April 3rd.  

Educashow, a four day event, hosted Turkey’s first ‘Education Investors Summit.’
Education Investors Summit took place with a limited space and in closed sessions. The Ministry of National Education and its related offices, owners of private schools and education investors participated at the summit. The main theme of the Summit is ‘The Future of Private Schooling’ and the subtitles include ‘ Creating Private School Brands in National and International Level’, ‘Growth Strategies of Private Schools: Direct Investing, Merger and Acquisition’, ‘Real Estate Investors in Private School Sector and New Opportunities for Schools’

Bil Holding President Dr. Mustafa Aydin, founder of Mektebim Okullari and Education Developer Umit Kalko, Riva Education Consultancy Private School Investment and Business counselor Yasin Sari delivered presentations.

Speaking at the exhibition Bil Holding President Dr. Mustafa Aydin said, “ It can be seen from the works delivered that private schools continue to equip human resources with quality education, through their leadership in total quality, on-the-job training, providing necessary equipment, materials, infrastructure, integrating technology with education and advanced education models,”
Private sessions were organized at private meeting halls during the four day Educashow, and hundreds of new products were introduced.

31.03.2016

background

Follow on Twitter

Follow on Twitter for news, updates and notices.

Istanbul Aydin University Chairman of the Board of Trustees / BIL Holding and BIL Education Institutions Chairman of the Board of Directors / Cyprus Science University Honorary President

 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image
 • Image

Follow on Instagram

FOLLOW ON @profmustafaaydin